-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини для бензоінструменту
Тендер Prozorro UA-2024-05-13-010884-a
Торги не відбулися
779 199.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 896.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 896.00 UAH
Номер:
08aae381202b41e688df5a2eb8e0d785
Внутрішній номер закупівлі:
21543168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-13-010884-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380512539369 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
779 199.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.05.2024 19:01 - 22.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2024 19:01 - 25.05.2024 08:00
Період кваліфікації:
25.05.2024 08:00 - 29.05.2024 11:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴779 199.50 Запчастини для бензоінструменту