• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запчастини для бензоінструменту

Оголошено тендер

779 199.50 UAH
Номер: 49f028f263ea4faeba04082fc6ba1c78
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-13-013812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 779 199.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запчастини для бензоінструменту
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Дата опублікування: 13.05.2024 18:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума779 199.50 UAH