-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2024-05-13-003207-a
Завершена
935 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 676.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 676.00 UAH
Номер:
774c3728a5204162a879b7a35ccc11a2
Внутрішній номер закупівлі:
21535514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-13-003207-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
935 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2024 11:25 - 18.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2024 11:25 - 21.05.2024 13:00
Аукціон:
22.05.2024 14:19 - 22.05.2024 14:42
Період кваліфікації:
22.05.2024 14:42 - 23.05.2024 08:36
Період завантаження договору:
29.05.2024 00:00 - 08.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴935 200.00 Металопрокат