• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопрокат

Оголошено тендер

935 200.00 UAH
Номер: 549a0a7cbbf9420985a0d2c0de6b09bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-13-003349-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість: 935 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопрокат
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування: 13.05.2024 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума935 200.00 UAH