• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж системи протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня. Харківська обл. м. Первомайський. вул.Світанкова.3. Коригування. код ДК 021:2015: 45312100-8 - Встановлення систем пожежної сигналізації)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Завершена

11 621 800.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 116 218.01 UAH
Номер: 37b7b0fe9d594db9a6791267115aa511
Внутрішній номер закупівлі: 21524557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-10-004080-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
Контактна особа: Тетяна Груніна +380574833529, +380501662660 perv_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 621 800.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.05.2024 11:27 - 15.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2024 11:27 - 18.05.2024 00:00
Аукціон: 20.05.2024 11:47 - 20.05.2024 12:16
Період кваліфікації: 20.05.2024 12:16 - 24.05.2024 16:29
Період завантаження договору: 30.05.2024 00:00 - 09.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 621 800.80 Монтаж системи протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня. Харківська обл. м. Первомайський. вул.Світанкова.3. Коригування. код ДК 021:2015: 45312100-8 - Встановлення систем пожежної сигналізації