-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж системи протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня. Харківська обл. м. Первомайський. вул.Світанкова.3. Коригування. код ДК 021:2015: 45312100-8 - Встановлення систем пожежної сигналізації)
Оголошено тендер
11 621 800.80
UAH
Номер:
95536b66ec8a4ea09053a044ebcbff9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-10-005205-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02002730
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський район, м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02002730
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський район, м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 621 800.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж системи протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня. Харківська обл. м. Первомайський. вул.Світанкова.3. Коригування. код ДК 021:2015: 45312100-8 - Встановлення систем пожежної сигналізації)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.05.2024 11:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума11 621 800.80 UAH