-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (запчастини до комп’ютерів)
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-000527-a
запчастини до комп’ютерів
Завершена
879 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 397.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 397.40 UAH
Номер:
555e1f4df1ac45c6a30b086f776b0c4f
Внутрішній номер закупівлі:
2152351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-31-000527-a
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 tender_1@knteu.kiev.ua https://www.knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
879 480.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 397.40 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2018 11:04 - 08.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2018 11:04 - 18.06.2018 16:00
Аукціон:
19.06.2018 12:15 - 19.06.2018 12:42
Період кваліфікації:
19.06.2018 12:42 - 22.06.2018 11:43
Період завантаження договору:
19.06.2018 12:42 - 09.07.2018 12:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
запчастини до комп’ютерів
Кількість
1184 штуки
Період постачання
до 30.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Петелько Василь Станіславович
Оскарження: 19.06.2018 12:42 - 03.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2387317438
-
Контактна особа:
Петелько Василь Станіславович +380442511170 natali141091@ukr.net
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Ярова, 51
Оскарження: 19.06.2018 12:42 - 03.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
805 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
758 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.06.2018 11:43
Документи
30
Скарги
0
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Початкова пропозиція
809 890.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
759 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ФОП Ткачук А.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2710111315
-
Контактна особа:
Ткачук Андрій Миколайович +380969328174 tan4341@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сосницька, 19, кв.223
Початкова пропозиція
861 533.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
861 533.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
26bc6c3f87f64555b18a2ef1e068db74
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-31-000527-a-a1
Постачальник:
ФОП Петелько Василь Станіславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2387317438
-
Контактна особа:
Петелько Василь Станіславович +380442511170 natali141091@ukr.net
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Ярова, 51
Номер договору:
733
Сума договору:
758 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.10.2018 00:00
Дата підписання:
06.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний