• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (запчастини до комп’ютерів)

запчастини до комп’ютерів

758 994.00 UAH з ПДВ
Номер: 26bc6c3f87f64555b18a2ef1e068db74
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-31-000527-a-a1
Постачальник: ФОП Петелько Василь Станіславович
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: запчастини до комп’ютерів
Номер договору: 733
Дата підписання: 06.07.2018 00:00
Період дії договору: до 31.10.2018 00:00
Сума договору: 758 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 758 994.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
запчастини до комп’ютерів
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1184 штуки
Період постачання до 30.09.2018
Місце постачання 02156, Україна, Київська обл., Київ, Кіото, 19 На карті