-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційні таблички (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання )
Тендер Prozorro UA-2024-05-08-003901-a
Вимоги до предмета закупівлі детально визначені у Додатку 4 до тендерної документації. Товар постачається партіями згідно виробничих потреб замовника.
Завершена
317 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 585.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 585.00 UAH
Номер:
dfa78b3405274a1f9d11f619f661eb21
Внутрішній номер закупівлі:
21499980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-08-003901-a
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2024 11:41 - 13.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2024 11:41 - 16.05.2024 14:00
Аукціон:
17.05.2024 11:21 - 17.05.2024 11:56
Період кваліфікації:
17.05.2024 11:56 - 27.05.2024 16:03
Період завантаження договору:
02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 000.00 «Інформаційні таблички»