• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інформаційні таблички (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання )

Оголошено тендер

317 000.00 UAH
Номер: f7ecc735f410418daca4352c1ca843ad
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-01-014458-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Київтранспарксервіс"
Замовник: КП "Київтранспарксервіс"
Очікувана вартість: 317 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інформаційні таблички (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання )
Примітки: Товар постачається партіями згідно виробничих потреб замовника.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування: 01.05.2024 17:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інформаційні таблички (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання )
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Кількість 380 одиниця
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума317 000.00 UAH