-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу професійної (професійнотехнічної) освіти "Київський професійний коледж технологій та дизайну" за адресою: м. Київ провулок Куренівський, 4
Тендер Prozorro UA-2024-05-07-001952-a
Завершена
4 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
Номер:
8c822fe07b13436d849bb96a1bb71ff6
Внутрішній номер закупівлі:
21487287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-07-001952-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536751
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, м. Київ, провулок Куренівський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Шут +380443395301 tender_055367511@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2024 10:25 - 19.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2024 10:25 - 22.05.2024 10:15
Період кваліфікації:
22.05.2024 10:16 - 28.05.2024 14:51
Період завантаження договору:
03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 600 000.00 Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу професійної (професійнотехнічної) освіти "Київський професійний коледж технологій та дизайну" за адресою: м. Київ провулок Куренівський, 4