-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу професійної (професійнотехнічної) освіти "Київський професійний коледж технологій та дизайну" за адресою: м. Київ провулок Куренівський, 4
Оголошено тендер
4 600 000.00
UAH
Номер:
54f9ccabaafa48b4b1eabc87d7417a10
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-15-009275-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536751
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, м. Київ, провулок Куренівський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536751
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, м. Київ, провулок Куренівський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу професійної (професійнотехнічної) освіти "Київський професійний коледж технологій та дизайну" за адресою: м. Київ провулок Куренівський, 4
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
15.04.2024 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 600 000.00 UAH