-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2024-05-07-000202-a
ПДВ – 0 (нуль) (застосована вимога постанови КМУ від 02 березня 2022 року № 178)
Торги не відбулися
16 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 84.55 UAH
Номер:
493c2f942e234917a7cddec6f9ec08df
Внутрішній номер закупівлі:
21485520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-07-000202-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2024 08:33 - 12.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2024 08:33 - 15.05.2024 00:00
Аукціон:
15.05.2024 15:22 - 15.05.2024 15:51
Період кваліфікації:
15.05.2024 15:51 - 20.05.2024 16:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 910.00 Оливи в асортименті до транспортних засобів