• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»

Оголошено тендер

16 910.00 UAH
Номер: 77341f85a5794b09bdcec0b78fdad3c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-07-000166-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 16 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.05.2024 08:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального та спеціального фондів
Сума16 910.00 UAH