-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги їдальнь, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-008851-a
Торги не відбулися
4 582 656.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 914.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 914.00 UAH
Номер:
d779043fb0014ec18a671199cc64cd90
Внутрішній номер закупівлі:
21477385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-03-008851-a
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колода Олексій Сергійович +380675432851 m.ehub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 582 656.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2024 22:21 - 10.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2024 22:21 - 13.05.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3e749afb85f1446bb394d3dcd82b925a
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг;
Період оскарження:
10.05.2024 13:53 - 21.05.2024 00:00
Дата опублікування:
10.05.2024 13:53
Дата виконання:
21.05.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 582 656.00 Послуги їдальнь, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя