• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдальнь, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя

Оголошено тендер

4 582 656.00 UAH
Номер: 63d7717d27b34aab9b69fab1f49f1f57
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-01-015080-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Замовник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Очікувана вартість: 4 582 656.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдальнь, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.05.2024 21:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 582 656.00 UAH