-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (конференція)
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-007762-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації
Завершена
368 914.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
187a2f4deb5448809bb22832a3752d0f
Внутрішній номер закупівлі:
21476293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-03-007762-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
368 914.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2024 15:23 - 10.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2024 15:23 - 13.05.2024 18:00
Аукціон:
14.05.2024 15:39 - 14.05.2024 16:08
Період кваліфікації:
14.05.2024 16:08 - 16.05.2024 18:38
Період завантаження договору:
22.05.2024 00:00 - 01.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴368 914.00 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (конференція)