-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (конференція)
Оголошено тендер
368 914.00
UAH
Номер:
e5adf03f481c4f4aabb035b03280a401
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-03-009274-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
368 914.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (конференція)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
03.05.2024 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума368 914.00 UAH