• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хімічний скляний посуд

Завершена

116 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 580.00 UAH
Номер: 0e0cd6799aea47d3bcdaaba4dcfa6d03
Внутрішній номер закупівлі: 21475175
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-03-006656-a   
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Контактна особа: Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.05.2024 14:07 - 09.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.05.2024 14:07 - 12.05.2024 00:00
Аукціон: 13.05.2024 12:23 - 13.05.2024 12:58
Період кваліфікації: 13.05.2024 12:58 - 15.05.2024 15:43
Період завантаження договору: 21.05.2024 00:00 - 31.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 000.00 Хімічний скляний посуд