• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хімічний скляний посуд

Оголошено тендер

116 000.00 UAH
Номер: 017a3af136cb48f9a97b238c8c940db1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-03-006090-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Очікувана вартість: 116 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хімічний скляний посуд
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.05.2024 12:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума116 000.00 UAH