-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-006480-a
Завершена
230 043.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.22 UAH
Номер:
aaa7b1fdf6bd4bbf90ab279f875daa5e
Внутрішній номер закупівлі:
21475015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-03-006480-a
Замовник:
Костопільський ліцей №3 Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170652
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савицька Юлія Петрівна +380680505585 24170652@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 043.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2024 13:54 - 08.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2024 13:54 - 11.05.2024 18:00
Період кваліфікації:
11.05.2024 18:00 - 15.05.2024 18:19
Період завантаження договору:
21.05.2024 00:00 - 31.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 043.00 Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)