-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)
Оголошено тендер
230 043.00
UAH
Номер:
7e8798e03c7a423483607c16530002de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-03-006993-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Костопільський ліцей №3 Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170652
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Костопільський ліцей №3 Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170652
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 043.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.05.2024 12:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума207 035.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума23 008.00 UAH