-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітор медичний рідкокристалічний
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-001698-a
Завершена
475 833.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 379.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 379.17 UAH
Номер:
41d85e69d5c24969b2ae6cde6b26dfae
Внутрішній номер закупівлі:
21470239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-03-001698-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр.Маяковського, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юшков Павло Олексійович 380612362293 tron.gi@zsmu.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 833.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2024 10:06 - 10.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2024 10:06 - 13.05.2024 09:00
Період кваліфікації:
13.05.2024 09:03 - 15.05.2024 14:50
Період завантаження договору:
21.05.2024 00:00 - 31.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 833.33 Монітор медичний рідкокристалічний