-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор медичний рідкокристалічний
Оголошено тендер
475 833.33
UAH
Номер:
8193ef4ea53e4e34a10a052778e540af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-03-002285-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр.Маяковського, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр.Маяковського, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
475 833.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітор медичний рідкокристалічний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.05.2024 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума475 833.33 UAH