-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (мітап)
Тендер Prozorro UA-2024-05-02-010794-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації
Завершена
194 030.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 971.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 971.00 UAH
Номер:
2f28abf18d2445c3a41878bb73e48e48
Внутрішній номер закупівлі:
21468056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-02-010794-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
194 030.56 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.05.2024 19:05 - 10.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2024 19:05 - 13.05.2024 18:00
Аукціон:
14.05.2024 11:05 - 14.05.2024 11:34
Період кваліфікації:
14.05.2024 11:34 - 21.05.2024 18:31
Період завантаження договору:
27.05.2024 00:00 - 06.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴194 030.56 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (мітап)