-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (мітап)
Оголошено тендер
194 030.56
UAH
Номер:
0c67be7272dc422e910afb4c9669508c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-02-013190-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
194 030.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (мітап)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
02.05.2024 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума194 030.56 UAH