-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (Набір діагностичного цистоскопа)
Тендер Prozorro UA-2024-05-02-008869-a
Завершена
92 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 460.00 UAH
Номер:
1d12620061434034868a58a0cf0b547e
Внутрішній номер закупівлі:
21466178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-02-008869-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.05.2024 15:48 - 07.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2024 15:48 - 10.05.2024 00:00
Аукціон:
10.05.2024 14:56 - 10.05.2024 15:19
Період кваліфікації:
10.05.2024 15:19 - 16.05.2024 12:21
Період завантаження договору:
22.05.2024 00:00 - 01.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 000.00 Устаткування для операційних блоків (Набір діагностичного цистоскопа)