-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (Набір діагностичного цистоскопа)
Оголошено тендер
92 000.00
UAH
Номер:
a4203c1557cd4f7a88d1919329267c48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-02-010652-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Устаткування для операційних блоків (Набір діагностичного цистоскопа)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
02.05.2024 15:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Жорсткий ендоскоп (цистоскоп)
×
-
НК 024:2023:
17145 Жорсткий цистоскоп
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Перехідник для цистоскопії
×
-
НК 024:2023:
37086 Інтродюсер для ендоскопа, багаторазового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Тубус для цистоскопа з обтуратором
×
-
НК 024:2023:
37086 Інтродюсер для ендоскопа, багаторазового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Тубус для цистоскопа з обтуратором
×
-
НК 024:2023:
37086 Інтродюсер для ендоскопа, багаторазового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Затискач для чужорідних тіл для гістероскопа / цистоскопа
×
-
НК 024:2023:
35524 Гнучкі ендоскопічні захватні щипці багаторазові
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Біопсійний затискач для гістероскопа / цистоскопа
×
-
НК 024:2023:
38810 Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Ковпачок для інструментального каналу цистоскопу / резектоскопу
×
-
НК 024:2023:
44806 Набір ущільнювачів для обслуговування хірургічних медичних виробів
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума92 000.00 UAH