• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Завершена

27 223.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 272.23 UAH
Номер: 5d8dd73dcba6443495d5bbe2a991369f
Внутрішній номер закупівлі: 21464765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-02-007509-a   
Замовник: 19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Соріна Аліна Олексіївна 380996236010 sorinaaa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 223.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.05.2024 14:53 - 07.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.05.2024 14:53 - 10.05.2024 15:00
Період кваліфікації: 10.05.2024 15:00 - 13.05.2024 09:16
Період завантаження договору: 19.05.2024 00:00 - 29.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 223.00 Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання