-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено тендер
27 223.00
UAH
Номер:
9a3d6adbf5ac4e0b8dc84c9cede72cdd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-02-009806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 223.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.05.2024 14:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для підготовки документів, звітніх матеріалів та підтримання документообігу
-
Дата публікації:
02.05.2024 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума27 223.00 UAH