-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус новий
Тендер Prozorro UA-2018-05-03-000379-a
Завершена
6 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 000.00 UAH
Номер:
613f983904d6486786ce5ade3bf18bf8
Внутрішній номер закупівлі:
2144862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-03-000379-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Додаткова контактна особа:
Олег Владимирович +380626423829 kpktty@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул. Аероклубна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Владимирович +380626423829 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
180 000.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2018 10:25 - 25.05.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2018 10:25 - 04.06.2018 12:00
Період прекваліфікації:
04.06.2018 12:04 - 17.06.2018 00:00
Аукціон:
18.06.2018 15:26 - 18.06.2018 15:47
Період кваліфікації:
18.06.2018 15:47 - 19.06.2018 10:37
Період завантаження договору:
18.06.2018 15:47 - 08.07.2018 15:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Кількість
3 одиниця
Період постачання
02.07.2018 - 30.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
Оскарження: 18.06.2018 15:47 - 30.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Оскарження: 18.06.2018 15:47 - 30.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 994 000.00 UAH з ПДВ /
5 994 000.00 UAH з ПДВ
5 994 000.00 UAH з ПДВ
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Початкова пропозиція
6 000 000.00 UAH з ПДВ /
6 000 000.00 UAH з ПДВ
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.06.2018 14:22
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c41bdb5efb648249251067258656fee
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-03-000379-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Номер договору:
№ 18/0407-ЗП
Сума договору:
5 994 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.07.2018 15:00
Статус:
Підписаний