• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Автобус новий

5 994 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4c41bdb5efb648249251067258656fee
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-03-000379-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору: № 18/0407-ЗП
Дата підписання: 04.07.2018 15:00
Період дії договору: 04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 5 994 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 994 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Код ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобуси
Кількість 3 одиниця
Період постачання 02.07.2018 - 30.09.2018
Місце постачання 84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна 103 На карті