-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекти обладнання для кабінетів фізики, біології та хімії, інтерактивні комплекси
Тендер Prozorro UA-2018-05-30-001734-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
2469869a1cbf41a49cbf82c4489a64d7
Внутрішній номер закупівлі:
2144797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-30-001734-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537845
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, Соборна, 129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрущенко Олександр Олександрович 380474621083 mpl_byhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 000.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2018 14:45 - 04.06.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2018 14:45 - 14.06.2018 15:00
Аукціон:
15.06.2018 15:37 - 15.06.2018 15:58
Період кваліфікації:
15.06.2018 15:58 - 18.06.2018 15:32
Період завантаження договору:
15.06.2018 15:58 - 05.07.2018 15:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплекти обладнання для кабінетів фізики, біології та хімії, інтерактивні комплекси
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БМС ТЕХНО
Оскарження: 15.06.2018 15:58 - 29.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22945907
-
Контактна особа:
Шевченко Тарас Григорович +380445855975 office@bmstechno.com.ua
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко, 6А, оф.401
Оскарження: 15.06.2018 15:58 - 29.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
799 140.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
790 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2018 15:32
Документи
15
Скарги
0
ФОП СЕМЕНЕНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3114507447
-
Контактна особа:
СЕМЕНЕНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА +380661723370 katya.audit@gmail.com
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, СЕЛО БІЛОГОРОДКА, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА , БУДИНОК 4, КВАРТИРА 8
Початкова пропозиція
798 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
794 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
331642860ac74ee8bfe02883b99d7f87
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-30-001734-a-b1
Постачальник:
ТОВ БМС ТЕХНО
×
-
Код ЄДРПОУ:
22945907
-
Контактна особа:
Шевченко Тарас Григорович +380445855975 office@bmstechno.com.ua
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко, 6А, оф.401
Номер договору:
36
Сума договору:
790 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.07.2018 14:03
Статус:
Підписаний