-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплекти обладнання для кабінетів фізики, біології та хімії, інтерактивні комплекси
790 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
331642860ac74ee8bfe02883b99d7f87
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-30-001734-a-b1
Постачальник:
ТОВ БМС ТЕХНО
×
-
Код ЄДРПОУ:
22945907
-
Контактна особа:
Шевченко Тарас Григорович +380445855975 office@bmstechno.com.ua
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко, 6А, оф.401
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
36
Дата підписання:
04.07.2018 14:03
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
790 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 790 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплекти обладнання для кабінетів фізики, біології та хімії, інтерактивні комплекси
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2018