-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-05-01-001647-a
Завершена
793 780.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 968.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 968.90 UAH
Номер:
bb9776a8236041f18a99f4aafd9d0b6f
Внутрішній номер закупівлі:
21446563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-01-001647-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капітоненко +380979796163 kapitonenkotana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
793 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.05.2024 11:04 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2024 11:04 - 09.05.2024 10:00
Період кваліфікації:
09.05.2024 10:03 - 16.05.2024 09:29
Період завантаження договору:
22.05.2024 00:00 - 01.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴793 780.00 Мультимедійне обладнання (інтерактивний компллекс)