-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Оголошено тендер
793 780.00
UAH
Номер:
57b08d1799794639a7869b01942c73c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-01-001527-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
793 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійне обладнання (ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.05.2024 09:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума793 780.00 UAH