-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення виїзних заходів
Тендер Prozorro UA-2024-04-30-010165-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації
Торги не відбулися
466 445.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
e237fdaeca2c429ea805fb62fe9ea0dc
Внутрішній номер закупівлі:
21444564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-30-010165-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
466 445.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2024 20:06 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2024 20:06 - 09.05.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴466 445.76 Послуги з організації та забезпечення проведення виїзних заходів