• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації та забезпечення проведення виїзних заходів

Оголошено тендер

466 445.76 UAH
Номер: a14fa98fe71a4301bfaf98f7c3b24a03
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-30-012603-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Фонд розвитку інновацій
Замовник: Фонд розвитку інновацій
Очікувана вартість: 466 445.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та забезпечення проведення виїзних заходів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування: 30.04.2024 19:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума466 445.76 UAH