-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт споруди цивільного захисту Обичівського БК(ПРУ №94124) з вирівнювання стін, стелі та ущільненням бетонної підлоги за адресою: вулиця Незалежності, 35, село Обичів, Прилуцького району, Чернігівської області. ДК 021 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2024-04-30-006251-a
Завершена
579 446.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 794.45 UAH
мін. крок: 1% або 5 794.45 UAH
Номер:
496cb8596573435da044ee83d0cce4a8
Внутрішній номер закупівлі:
21440676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-30-006251-a
Замовник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Безрученкова +380463767536 04412490@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
579 446.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2024 14:35 - 05.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2024 14:35 - 08.05.2024 00:00
Аукціон:
08.05.2024 15:16 - 08.05.2024 15:45
Період кваліфікації:
08.05.2024 15:45 - 10.05.2024 14:06
Період завантаження договору:
16.05.2024 00:00 - 26.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴579 446.60 Поточний ремонт споруди цивільного захисту Обичівського БК(ПРУ №94124) з вирівнювання стін, стелі та ущільненням бетонної підлоги за адресою: вулиця Незалежності, 35, село Обичів, Прилуцького району, Чернігівської області. ДК 021 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи