-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт споруди цивільного захисту Обичівського БК(ПРУ №94124) з вирівнювання стін, стелі та ущільненням бетонної підлоги за адресою: вулиця Незалежності, 35, село Обичів, Прилуцького району, Чернігівської області. ДК 021 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
579 446.60
UAH
Номер:
88696f5054cb44d68de95838f3b9898c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-29-009910-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
579 446.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт споруди цивільного захисту Обичівського БК(ПРУ №94124) з вирівнювання стін, стелі та ущільненням бетонної підлоги за адресою: вулиця Незалежності, 35, село Обичів, Прилуцького району, Чернігівської області. ДК 021 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.04.2024 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума579 446.60 UAH