-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Навушники» (32342200-4)
Тендер Prozorro UA-2024-04-26-004380-a
Торги не відбулися
176 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 882.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 882.50 UAH
Номер:
f1eff3f4f315406c989e3995e4a185b0
Внутрішній номер закупівлі:
21414374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-26-004380-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Антощук +380342790196 yogunp@ukr.net https://if.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2024 11:54 - 02.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2024 11:54 - 05.05.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 500.00 32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Навушники» (32342200-4)