-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Навушники» (32342200-4)
Оголошено тендер
176 500.00
UAH
Номер:
b0fc9179b3964017ac558dde0689a819
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-26-005677-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
176 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Навушники» (32342200-4)
Примітки:
ВРЗО
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.04.2024 11:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Навушники для стрільби з шумопідсилювальним до 23 db (32342200-4)
Кількість
90 штука
Період постачання
(не задано)
Навушники для шолома/стрільби, військові активні (в кольорі мультикам)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума176 500.00 UAH