-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2024-04-26-003932-a
Завершена
116 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 580.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 580.50 UAH
Номер:
4a09d66f742d47d78c8b892839ea733c
Внутрішній номер закупівлі:
21414042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-26-003932-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2024 11:42 - 01.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2024 11:42 - 04.05.2024 15:00
Аукціон:
06.05.2024 15:09 - 06.05.2024 15:44
Період кваліфікації:
06.05.2024 15:44 - 10.05.2024 13:46
Період завантаження договору:
16.05.2024 00:00 - 26.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 100.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади