-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
116 100.00
UAH
Номер:
8cfdf4a7ec99400aab6e70b009219441
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-26-003584-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
116 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.04.2024 10:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється за рахунок виділених коштів місцевого бюджету для компенсації витрат на медикаменти для лікування пільгових категорій громадян.
-
Дата публікації:
26.04.2024 11:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дзеркало стоматологічне не збільшуюче
×
-
НК 024:2023:
31776 Дзеркало стоматологічне
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Гладилки стоматологічні Фалькон
×
-
НК 024:2023:
16460 Стоматологічний штопфер для амальгами
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Екскаватори стоматологічні
×
-
НК 024:2023:
35811 Екскаватор стоматологічний
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Зонд стоматологічний зігнутий Фалькон
×
-
НК 024:2023:
35812 Зонд стоматологічний
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Пінцет стоматологічний Фалькон
×
-
НК 024:2023:
62466 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Серветки для пацієнта стоматологічні № 500
×
-
НК 024:2023:
61050 Нагрудник стоматологічний
Кількість
2 пачка
Період постачання
(не задано)
Каналонаповнювачі Mani №2 25мм (4шт)
×
-
НК 024:2023:
41539 Каналонаповнювач ендодонтичний
Кількість
50 пачка
Період постачання
(не задано)
Стоматологічні карпульні голки Master 0,3х25; 0,4х36 №100
×
-
НК 024:2023:
12740 Разова голка на стоматологічний шприц
Кількість
20 пачка
Період постачання
(не задано)
Кутовий наконечник для мікромотора з кнопковою фіксацією бора
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора (зі світлом) М4
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора М4
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Бори діамантові для турбінного наконечника в асортименті
×
-
НК 024:2023:
16670 Стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Бори твердосплавні для кутового наконечника в асортименті
×
-
НК 024:2023:
16669 Стоматологічний сталевий бор
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Скайлер Вудпекер UDS-E LED
×
-
НК 024:2023:
47750 Система для обтурації кореневих каналів
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ендомотор Вудпекер Е-Сом +
×
-
НК 024:2023:
16355 Апекслокатор ендодонтичний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Апекслокатор Вудпекер Вудпекс-3
×
-
НК 024:2023:
16355 Апекслокатор ендодонтичний
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума116 100.00 UAH