-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильник СЛ-1 лабораторний лейкоцитарний
Тендер Prozorro UA-2024-04-25-012440-a
Торги не відбулися
5 536.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 110.72 UAH
мін. крок: 2% або 110.72 UAH
Номер:
50ad372e949b4be8bd79511cf6fc6b45
Внутрішній номер закупівлі:
21409665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-25-012440-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Космонавтів, 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Лариса Вікторівна +380512444388 centr_perv2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 536.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.04.2024 20:22 - 30.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2024 20:22 - 03.05.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 536.00 Лічильник СЛ-1 лабораторний лейкоцитарний