• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лічильник СЛ-1 лабораторний лейкоцитарний

Оголошено тендер

5 536.00 UAH
Номер: 67ccab09e75f472b80b7b14b58b59552
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-25-015545-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
Очікувана вартість: 5 536.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильник СЛ-1 лабораторний лейкоцитарний
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2023: 55854 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), набір
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.04.2024 20:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума5 536.00 UAH