-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів (тип 4 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 р. № 574).
Тендер Prozorro UA-2024-04-23-011401-a
Завершена
464 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 322.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 322.60 UAH
Номер:
802ddffa8fee49e0889c9aa5cc8756e6
Внутрішній номер закупівлі:
21381819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-23-011401-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, Одеський район, село Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Галат +380485596100 vtenderosvita@gmail.com https://vizirska-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2024 16:24 - 28.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2024 16:24 - 01.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
01.05.2024 00:00 - 07.05.2024 16:49
Період завантаження договору:
13.05.2024 00:00 - 23.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 520.00 Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів (тип 4 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 р. № 574).