-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів (тип 4 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 р. № 574).
Тендер Prozorro UA-2024-04-23-011401-a
Завершена
464 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 322.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 322.60 UAH
Період оскарження:
23.04.2024 16:24 - 28.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.