• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100 ( код ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо).

Закупівля проводиться за кошти місцевого бюджету. Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, зазначені у п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 950.00 UAH
Номер: 133da4be9af741f381cdab6e4beb7779
Внутрішній номер закупівлі: 21377654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-23-007292-a   
Замовник: Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
Контактна особа: Білоцерківець Олена 380664544161 lenazholob@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2024 14:01 - 28.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2024 14:01 - 01.05.2024 09:00
Аукціон: 02.05.2024 12:12 - 02.05.2024 12:53
Період кваліфікації: 02.05.2024 12:53 - 08.05.2024 14:54
Період завантаження договору: 14.05.2024 00:00 - 24.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴195 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100 ( код ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо).