-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100 ( код ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо).
Оголошено тендер
195 000.00
UAH
Номер:
b0041e7977c440c897dab0d477e5e73a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-14-009194-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537452
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, Зіньків, вулиця Воздвиженська,82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537452
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, Зіньків, вулиця Воздвиженська,82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100 ( код ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо).
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: Україна, Полтавська область, м. Зіньків, 38100, вул. Воздвиженська, 82. Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, зазначені у п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.03.2024 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля відбувається за кошти місцевого бюджету
Сума195 000.00 UAH